Haber

Eda Erdem, Doğum Günü’nde “Kal Be Arda Güler” Paylaşımıyla Fenerbahçe’yi Duygulandırdı

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı kaptanı Eda Fazilet, Arda Güler’in doğum gününde yaptığı paylaşımla sarı lacivertlileri duygulandırdı. 22 Haziran doğumlu olan Eda Fazilet, Hong-Kong’dan kendisine doğum günü kutlamaları için teşekkür etti, Fenerbahçe taraftarı olmanın nasıl bir duygu olduğunu paylaştı ve Arda Güler’i aradı.

Filenin Sultanları ve Fenerbahçe’nin kaptanı Eda Güler 36 yaşına girdi.

Gençlerimize örnek karakteriyle herkesin sevgilisi olan Eda Fazilet, doğum gününde sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

Fenerbahçe taraftarının sevgilisi Arda Güler’i arayan Eda Erdem’in paylaşımı şöyle oldu.

Eda Fazilet, Hong-Kong’da olduğunu belirterek şu satırları yazdı?

Bir hayran olarak, bu satırları süreçten habersiz Hong Kong’da yazıyorum. Şampiyonluk geldiğinde; Kadıköy, sokak… Bütün ülke sarı lacivert. Öyle bir aşk ki tarifi mümkün değil… Mesela 2012. Sabiha Gökçen’in ana hatları ve dönüş konvoyundan bahsetmeden hiçbir dönemi bitiremem.

?

Ya da Saraçoğlu çimlerinde elinde bir tasla yürürken hissedilenler… İnsanların hafızalarına sonsuza kadar kazınmıştır. Fenerbahçe’yi voleybolda çok derinden ve kalbimden yaşadım. Bir futbolcu olsaydım neler olacağını hayal bile edemiyorum.

?

Herkesin hayattaki planları değişir elbet ama bar takan her sporcunun bu tatmini yaşamasını isterim. Bugün benim doğum günüm, sana bir mum diliyorum. Nereye gidersen git bir zamanlar çocuk oldun; Ancak biz sizi bu kadar severken bu camia bizi üzmesin; Arda’yla kal.

Eda Erdem’in Arda Güler’e yazdığı duygusal sözler hayranlarından büyük beğeni topladı.

?

?

?

?

?

Arda Güler’in yerinde siz olsanız ne yapardınız?

haber-akyazi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu