Haber

Icardi: Keita Balde karısını Wanda Nara ile aldattı

Mauro Icardi ile Wanda Nara’nın bir yılan hikayesine dönüşen ilişkisinde bu kez beklenmedik bir gelişme yaşandı.

Galatasaray’ın muhteşem yıldızı Mauro Icardi, Spartak Moskova’nın başarılı ismi Keita Balde’nin eşini Wanda Nara ile aldattığını Instagram hesabından paylaştığı hikayeyle duyurdu.

Ne oldu?

Galatasaray’ın yıldızı Mauro Icardi, Antalyaspor maçının ardından Fransa’ya gitti.

Paris’te kaldığı süre boyunca Wanda Nara’nın kredi kartını iptal etmiş ve özel jetini kullanmasını istememişti.

Bunun nedeni gece saatlerinde anlaşıldı. Arjantinli, eski grup arkadaşı Keita Balde’nin karısı Simona Guatieri’yi aldattığını söyleyerek Instagram’da bir hikaye paylaştı.

Keita tekrar aradı

Bu paylaşımın ardından Icardi’yi defalarca arayan Keita Balde’nin davetleri de yanıtsız kaldı. Tecrübeli golcü, konuşma kaydını hikayesinden paylaştı.

Simona Guatieri, Icardi’ye inanmadı

Arjantinli futbolcu, Keita’nın eşi Simona Guatieri’ye sosyal medyadan bir mesaj yazarak ihaneti anlattı. Ancak Guatieri, bu konuda kocasının yanında yer aldı. Güzel kadın, ” Kocam futbolcu, dedikoducu değil.”İddialara inanmadığını söyledi.

Keita ve eşi, gece boyunca kendilerini mutlu bir aile gibi göstererek Icardi’ye atıfta bulunmayı ihmal etmediler.

Balde, Wanda’ya aynı kolyeyi aldı.

Öte yandan birebir kolyeyi takan Wanda Nara ve Simona Guatieri, ihanet iddialarının ilk ortaya çıktığı yer olarak gösteriliyor.

İddialara göre; Balde aynı kolyeyi karısı ve Wanda Nara için aldı. Bu fotoğraflarla gösterildi.

“Mutlu ol” detayı

Detaylar bununla da kalmadı… Wanda Nara ve Keita Balde’nin günün aynı saatlerinde yaptığı ‘Mutlu ol’ paylaşımı da ihanet tartışmalarını güçlendirdi.

Keita iddiaları yalanladı

Keita Balde iddiaları yalanladı. Dubai’de Wanda Nara ile dostane bir görüşme yaptığını ve isminin bu tür haberlerde yer almamasını istediğini belirtti.

Bir başka söylenti de Icardi’nin ihaneti güvenlik kameralarından ve kredi kartı ekstrelerinden ortaya çıkardığı. Icardi’nin elinde Keita Balde’nin Wanda Nara’ya yazdığı mesajlar var.

Wanda Nara da kendisine ulaşan bir gazeteciye Keita’nın ifadelerinin bir ekran görüntüsünü göndererek tartışmaları doğruladı.

Galatasaraylılar Icardi Özel Harekat’ı kurdu

Galatasaray taraftarları ise Keita Balde ve ekibi Spartak Moskova’nın sosyal medya hesaplarını yorum yağmuruna tuttu. Balde ve Rus ekibi de çareyi paylaşımları yoruma kapatarak buldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu