Yaşam

Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’nın Aile Dizisindeki Öpüşme Sahnesi Tartışma Yarattı!

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı Aile dizisi, uzun bir bekleyişin ardından nihayet SHOW TV’de izleyicisiyle buluştu. Serenay Sarıkaya’nın canlandırdığı Devin ile Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Aslan’ın öpüşmesi sosyal medyada tartışma ve tepki yarattı.

2019 yılında Çarpışma dizisi ile izlediğimiz Kıvanç Tatlıtuğ ile sekiz yıl sonra ekranlara dönen Serenay Sarıkaya’yı bir araya getirerek nihayet ekran yolculuğunu başlattı.

Kıvanç ve Serenay’a Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Yüsra Geyik, Levent Ülgen ve Işık Sürer gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

The Sopranos uyarlaması olan dizide Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Aslan Soykan’ı ve ailesini tedavi etmek uğruna kendini suç dünyasının içinde bulan Serenay Sarıkaya’nın psikolog Devin’in hikayesini izleyeceğiz.

İlk bölümüyle seyirci karşısına çıkan dizide Devin ve Aslan dün akşam ortalığı karıştırdı. Bu iki deli sosyal medyanın da gündemine oturdu. Erik dalı oynayıp birbirleriyle oyalanırken, Serenay’ın Kıvanç’a kafa atmasıyla eğlenceli bir bölüm izledik.

Dizinin en can alıcı sahnesi şüphesiz Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’nın öpüşmesiydi. Vallahi gözümüzü onlardan ayırmadan izledik.

Ancak bu sahne, bazı kullanıcılar ilk bölümden itibaren öpüşme sahnesine tepki göstermiş ve tartışma yaratmıştı.

Yani ne düşünüyorsun?

sarkislaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu