Haber

Melis Buse Betkayan canlı yayında evli sevgilisi tarafından şiddete maruz kaldı! Kalpleri ağızlara getiren anlar…

Kısmetse Olur yarışması herkesi etkiledi ve yıllar geçse de unutulmadı. Özellikle ilk periyoduyla dikkatleri üzerine çeken yarış, tekrarlarıyla da rekor kırmaya devam ediyor.

Yarışmaya ilk dönemde katılan isimlerden Melis Buse Betkayan, tavırlarıyla adını unutulmazların ortasına yazdırdı.

Yarışmada birçok kişinin nefret ettiği Betkayan, diğer isimlerden daha ünlü oldu ve bunu yarıştan sonra da sürdürdü.

Yarışma bittikten sonra çıktığı televizyon kanallarında yaşananların kurgudan ibaret olduğunu söyleyen Betkayan, şu sıralar aşk hayatıyla gündemde.

Melis geçtiğimiz günlerde ‘Özgür Hoca’ lakaplı TikTok fenomeni Reşit Bozdağ ile birlikte olduğunu açıklamıştı.

Daha önce TikTok canlı yayınında eşine ve diğer sevgilisine şiddet uygulayan Reşit Bozdağ, bu kez Melis Buse Betkayan’a şiddet uygularken görüntülendi.

Melis Buse Betkayan’ın sürprizleri

Melis Buse Betkayan’ın geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle fotoğraflarını kaldırması, ayrıldıkları tartışmalarını gündeme getirdi. Ancak ayrılmadıkları ortaya çıktı.

Melis’in TikTok’ta bir başka fenomenle açtığı yayın sosyal medyanın gündemi oldu.

Reşit Bozdağ, TikTok’ta canlı yayın yapan Melis’in yanındaydı. Daha önce ne konuşulduğu bilinmeyen görüntüdeki karşı taraf, ” Eminim senin için iyi olsaydı üzülen sen olmazdın.”söylendiği duyulur.

Tam o sırada Reşit Bozdağ, Melis’e doğru yürüyor ve ortalık karışıyor. Küfür eden Reşit Bozdağ’ın Melis’in kollarından tuttuğu görülüyor.

Melis, yayının diğer muhatabı Şeyma’ya çirkin imalarda bulunan Özgür Hoca’ya. yapma, yapma” diyor. Son bir atılımla Melis telefonu alır ve yayını kapatır.

Bir başka canlı yayında da Melis hakkında konuşan Reşit Bozdağ, ” Bergen’in kocası olmak üzereyim. Seni bu ülkenin yeni Bergen’i yapacağım!”Melis’i ölümle tehdit ettiği de iddia edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu